Wilt u een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
Met de theedoek Pied De Poule van het merk De Witte Lietaer haal je een vleugje Provençaalse sfeer in je keuken. De kleur van de theedoek is namelijk lavender, een prachtige tint lila die doet denken aan het symbool van de beroemde regio in Zuid-Frankrijk, de lavendel. Landelijk en charmant is ook het dessin met zijn hanevoetpatroon.
De Pied De Poule theedoek is vervaardigd uit 100% katoen. De natuurlijke katoenvezels zijn stevig maar leveren een zachte stof op die sterk vochtabsorberend is. Je kunt de theedoek wassen tot 90°C en het materiaal is drogerbestendig. Wordt geleverd per 2 stuk in de afmeting 66x66 cm.
Bestellen met een glimlach

-
Snelle levering
Voor 23.59 uur besteld is morgen in huis!
-
Veilig betalen
Betaal voor- of achteraf, via uw eigen bank
-
Gratis verzending
Geen verzendkosten boven de 50 euro
-
Zichttermijn
Gratis terugsturen binnen 30 dagen
Heeft u vragen of opmerkingen? Onze klantendienst staat iedere werkdag voor u klaar.
anderen bekeken ook
De Witte Lietaer
De Witte Lietaer is sinds 1898 een Belgische linnenproducent die een ruime collectie aan bed- en badtextiel biedt. Het textiel staat bekend om de hoge kwaliteit, geproduceerd met een groot oog voor detail en uit de beste materialen. De betaalbare, duurzame en gebruiksvriendelijke collectie heeft een tijdloze look waarin elegantie, luxe en kwaliteit worden gecombineerd.
Theedoek
Theedoeken horen bij het meest gebruikte textiel in huis. Het is een linnen of katoenen doek waarmee de gewassen vaat wordt afgedroogd. Een theedoek moet niet verward worden met een keukendoek want met een keukendoek worden enkel de handen afgedroogd. Het materiaal is zeer verschillend en voelt ook anders aan.