Wilt u een e-mail ontvangen zodra dit artikel weer beschikbaar is?
-
Vóór 23.59 uur besteld, morgen in huis! Of kies uw bezorgmoment
-
Onze klanten geven ons een 9.0 gebaseerd op 40.651 beoordelingen
-
Geen verzendkosten vanaf 50 euro
-
Gratis terugsturen binnen 30 dagen
Heeft u vragen of opmerkingen? Onze klantendienst staat iedere werkdag voor u klaar.
Specificaties
- Fairtrade
- GOTS
veelgestelde vragen
Een petrol plaid is de ideale eyecatcher voor in jouw interieur. De Osaka plaid van Kayori is een zachte, soepele plaid van een duurzame kwaliteit. De plaid heeft een speelse wafelstructuur. Petrol is een frisse, maar ook sfeervolle kleur. Een tint die je op vele manieren kunt toepassen in jouw stijl.
De Kayori Osaka plaid is gemaakt van 100% biologisch katoen. Deze stof is van nature al sterk, zacht en soepel. Daarnaast is katoen goed ademend en vochtabsorberend. Het gekozen katoen is op geheel verantwoorde en duurzame manier geproduceerd. Het beschikt daardoor ook over het Fairtrade en GOTS keurmerk. Een GOTS keurmerk geeft aan dat het gehele productieproces voldoet aan de strenge voorwaarden die het duurzaam produceren van katoen met zich meebrengt. De afmeting van de Kayori Osaka plaid betreft 150x220 cm.
Kayori
De producten van Kayori zijn geïnspireerd op eeuwenoude Japanse wijsheden, waarin het bewustzijn en de schoonheid van natuurlijke materialen centraal staan. Het beddengoed van Kayori staat voor duurzaamheid en kwaliteit van pure en hoogwaardige vezels in een eenvoudige stijl die wordt verrijkt door het gebruik van subtiele texturen, rijke kleuren en verfijnde details. Het heeft geleid tot eigentijdse ontwerpen die passen bij een milieubewuste levensstijl. Rustiek en elegant beddengoed, vervaardigd volgens een verantwoorde productieketen.
Plaid
De kleinere, dunnere en minder harige uitvoering van een deken is de plaid. Plaids werden vroeger altijd gebruikt als reisdeken. Tegenwoordig zijn ze goed als picknickkleed, omslagdoek of dekkleed: een warm kleed om onder te kruipen op de bank. Plaids zijn bijna altijd van wol of fleece en daardoor heerlijk warm.
Fairtrade
Dit product heeft het Fairtrade keurmerk. Fairtrade is een zeer bekende organisatie, in Nederland ook wel bekend onder de naam Max Havelaar. Fairtrade Cotton streeft naar duurzaam beddengoed door zich specifiek in te zetten voor een zekere toekomst van katoenboeren en een eerlijke en verantwoorde productie.
GOTS
Dit product is voorzien van het GOTS label. Dit staat voor Global Organic Textile Standard. Het katoen is geteeld volgens de regels van de biologische landbouw. Er zijn geen schadelijke synthetische bestrijdingsmiddelen, genetische modificatie of overmatig water gebruikt. Alleen materialen waarbij sprake is van minstens 95% biologisch katoen komen in aanmerking voor dit keurmerk.